Mocno wiało

Cannot find Albumy/2015/Mocno-wiało folder inside /home/dd4sts6d/domains/osprybarzowice.pl/public_html/images/zdjecia/Albumy/2015/Mocno-wiało/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:5.5.38

8 czerwca 2015 r. w godzinach porannych zostaliśmy zadysponowani do usuwania skutków potężnej wichury która przeszła nad gminą Czechowice, około godziny piątej nad ranem.

W ramach działań II Kompanii Odwodowej sekcja strażaków na samochodzie GLBA 1/1 Bremach Trex udała się na miejsce koncentracji do Komendy Miejskiej PSP w Bielsku Białej, skąd już ruszyła w kolumnie do działań bezpośrednio związanych z nawałnicą, zaczynając usuwać powalone drzewa na DK1. W następnej kolejności działania prowadziliśmy na terenie miasta Czechowice Dziedzice. Pięciu naszych strażaków wyposażonych w trzy piły do w tym jedna na wysięgniku drewna oraz specjalistyczny samochód z hydrauliczną wyciągarką skutecznie radziło sobie z usuwaniem powalonych drzew, oraz przemieszczaniem się czasem w trudnym terenie.

Działania zakończono w godzinach wieczornych i po powrocie do bazy wspólnie z innymi druhami z jednostki przygotowano sprzęt do dalszych działań. Również tego dnia drugi zastęp GCBA 6/40 prowadził działania na terenie Rybarzowic związane z wichurą jednak w dużo mniejszej skali spowodowanych zniszczeń.