Spotkanie wigilijne

W niedzielne popołudnie 17 grudnia o godz. 17.00 miało miejsce spotkanie wigilijne strażaków ochotników z OSP Rybarzowice. W trakcie tego spotkania prezes OSP dh Stanisław Górny w paru słowach podsumował mijający rok w działalności operacyjnej. Również z okazji tegorocznego Jubileuszu X-lecia działalności HDK skierował do przedstawicieli krwiodawców podziękowania, zaś Prezes HDK dh Dawid Tyc przedstawił skrótowo działalność klubu. Najbardziej zaangażowanym w organizowanie szlachetnych akcji, wręczono pamiątkowe jubileuszowe statuetki- dh Dawid Tyc, Dawid Bistyga Kamil Ciszczoń- na zdjęciu, oraz Paweł Góralczyk nieobecny z powodu służby w PSP.

Całe spotkanie w piękny sposób uświetnili kolędnicy z Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Rybarzowice. Wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło świąteczny nastrój. Przyszedł wtedy czas na oficjalne życzenia świąteczne od Zarządu oraz indywidualne łamanie się opłatkiem. Dla tych którzy z różnorakich powodów nie byli obecni przekazano życzenia.


Wigilia_2017_D_O.jpgWigilia_2017_D_O_(1).jpgWigilia_2017_D_O_(2).jpgWigilia_2017_D_O_(3).jpgWigilia_2017_D_O_(5).jpgWigilia_2017_D_O_(7).jpgWigilia_2017_D_O_(10).jpgWigilia_2017_D_O_(13).jpgWigilia_2017_D_O_(14).jpg